O NÁS

Specializujeme se na dálkovou přepravu osob, přepravu osob a zavazadel z a na letiště celé Evropy. Dále se zaměřujeme na přepravu v rámci různých večírků, svateb, oslav narozenin, pohřbů, firemních a kulturních akcí a eventů. To vše našimi moderními mikrobusy pro osm osob (plus řidič).

Dohromady máme naježděno více něž 4 miliony kilometrů a v součtu více než 60 let za volantem. Různými automobily jsme procestovali více než 60 zemí světa. Máme bohaté zkušenosti z oblasti přepravy osob, materiálu, zboží a provozování taxislužby. 

Jako jedni z mála jsme schopni přepravit i Vaše lyže a cyklistická kola tak, abyste je mohli plně využít v rámci Vašich dovolených. Samozřejmostí je zajištění obousměrné přepravy, dovezeme Vás na místo určení a poté samozřejmě i zpátky domů. Naše taxi jsou dále vybaveny dětskou autosedačkou, s námi tedy můžete přepravit i své děti.

Umíme Vás přepravit i na Vaši letní či zimní dovolenou, od Portugalska, přes Chorvatsko až po Turecko. Českou republiku nevyjímaje :-). Bližší informace o námi poskytovaných službách najdete zde.

RYCHLE, LEVNĚ, SPOLEHLIVĚ, BEZPEČNĚ, POHODLNĚ, VČAS.

Toto není klišé, ale základní stavební kameny námi poskytovaných služeb.


S úctou k Vašim životním cestám¨

tým MAXIPREPRAVA.CZ