DOVOLENÁ V ČR I ZAHRANIČÍ

Českou republiky i Evropu známe jako svoje boty. Naše služby v oblasti dálkové a vícedenní přepravy osob jsou z Vaší strany velmi oblíbené a více než 50% svých aktivit realizujeme právě v oblasti dálkové přepravy.

Naše služby využijete zejména při plánování letních i zimních dovolených, nebo při realizaci poznávacích výletů a zájezdů. Jsme schopni Vás nejen odvézt na místo určení, ale počkáme na Vás a poté Vás odvezeme na další, Vámi určené místo. S námi nemusíte spěchat a můžete si naplno užít Vaše volné dny spojené s cestováním.

A pokud budete chtít nechat veškerou organizaci na nás, jsme schopni Vám zajistit tzv. all inclusive výlet, tedy vč. doprovodného programu, stravy a případně také ubytování. Kontaktujte nás a rádi se domluvíme na detailech.

Našich služeb můžete využít i v situacích, kdy Vám například uletí letadlo, nebo se Vy a Vaše zavazadla prostě nevlezou do Vašeho vozidla. Jsme MAXI přeprava a to MAXI znamená maxi prostor pro Vás i Vaše zavazadla.

Ceny služeb jsou individuální s ohledem na maximální úsporu pro zákazníka. Více ohledně cen zjistíte v našem ceníku.  

MAXI přeprava - poskytujeme komplexní servis v oblasti přepravy osob a taxi služeb. Specializujeme se na dálkovou i vícedenní přepravu.